środa, 17 czerwca 2020

Kupiłem Bidao token. Zainwestowałem 1 ETH.


     Wczoraj postanowiłem kupić Bidao token, który jest cały czas w fazie ICO. Jest to mocno ryzykowny ruch, ale widzę w tym potencjał.


      Postanowiłem zainwestować 1 ETH w Bidao. Jest to projekt z rodziny DeFi (zdecentralizowane finanse). Według wielu DeFi może być zapalnikiem, który wywoła kolejną hossę na rynku kryptowalut, tak jak w 2017 roku były to co chwilę pojawiające się ICO wielu projektów.

Tak jak napisałem Bidao jest jeszcze w fazie ICO (Initial Coin Offering) co oznacza, że nie jest jeszcze listowany na żadnej giełdzie. Projekt przypomina kryptowalutę KAVA tylko, że jest na samym początku swojej drogi.

źródło: https://bidaochain.com/

1 Bidao (BID) wyceniany jest na 0.01 USD, a minimalna kwota jaką można zainwestować to 150 USD. Dodatkowo kupując token od razu go stakujemy, w tym momencie twórcy dają 30% w skali roku. Ja wrzuciłem 1 ETH, czyli w momencie zakupu 232 USD. Codziennie do mojego konta dopisywane jest ok. 20 nowych Bidao. W momencie, gdy twórcy sprzedadzą określoną ilość tokenów oprocentowanie na stakingu spada do 18%, kolejny etap jeszcze niżej. Natomiast po zakończeniu ICO w listopadzie tego roku oprocontewanie na stakingu będzie wynosiło 3%.

Moim zdaniem jest to ciekawy projekt z niezłym potencjałem na zysk w przyszłości, z drugiej strony ryzyko jest bardzo duże. Możesz kupić Bidao za takie kryptowaluty jak ETH, Bitcoin, Litecoin, Monero oraz XRP. Można też zrobić zakupy w walutach FIAT, ale nie wiem jak to działa, ponieważ kupowałem za Ethereum.

Jak mówiłem jest spore ryzyko, bo trzymamy swoje tokeny na stronie twórców i tak naprawdę mogą oni zwinąć interes i tyle z naszych pieniędzy. Po zakończeniu ICO w listopadzie 2020 Bidao będzie listowane moim zdaniem m.in. na giełdzie Binance i wtedy będziemy mogli wypłacić swoje tokeny i zacząć nimi obracać albo po prostu trzymać i obserwować jak zachowa się cena.

Projekt bardzo ciekawy, sporo miejsca na fajny zwrot z inwestycji, ale także bardzo duże ryzyko. Piszę wam o tym, bo może natchnie kogoś, żeby zrobić swój research i podjąć decyzję czy warto podejmować ryzyko czy też nie.

Jeżeli jesteś nowy i chcesz kupić swoje pierwsze kryptowaluty polecam zarejestrowanie się na polskiej giełdzie BitBay. Moim zdaniem jest to najlepsza i najprostsza w obsłudze giełda na sam początek (klikając w poniższy link masz pewność, że jest to faktycznie strona BitBay).


Jeśli chcesz mieć dostęp do setek kryptowalut i tokenów polecam zarejestrowanie się na giełdzie Binance. Jest to topowa giełda, gdzie setki projektów kupisz np. za Bitcoin czy Ethereum, ale także jest możliwość robienia zakupów za PLN.


Disclaimer:3 komentarze:

  1. Xgrosz o tym mówił. Może będzie to kolejny hex :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szybka Gotówka - https://redirect.qxa.pl/YxNh9 - Uzyskaj Szybką Pożyczkę

    OdpowiedzUsuń
  3. 34 year-old Assistant Media Planner Gerianne Klagges, hailing from Noelville enjoys watching movies like Defendor and role-playing games. Took a trip to Fernando de Noronha and Atol das Rocas Reserves and drives a Bentley Litre Le Mans Sports 'Bobtail'. oryginalne zrodlo

    OdpowiedzUsuń