sobota, 4 lipca 2020

3 kryptowaluty, które dały mi zarobić ponad 230% w ciągu ostatniego miesiąca.


     W ostatnim miesiącu tylko 3 projekty z mojego portfolio dały mi zarobić ponad 230 %. Każdy kto regularnie śledzi moje wpisy wie, że już wcześniej dawałem znać o dużym potencjale tych kryptowalut. 


     Część osób, która tu regularnie zagląda wie, że moim zdaniem DeFi, czyli zdecentralizowane finanse będą tym trendem, który wywoła kolejną hossę na rynku kryptowalut. Pisałem wam o tym dokładnie w tym wpisie . Pisałem wtedy, że złamałem swoją zasadę mówiącą o tym, że nie sprzedaje w celu zamiany na inne kryptowaluty, tych które już raz zakupiłem. Jednak poznając ten rynek coraz bardziej zdecydowałem sprzedać kilkaset Bitcoin Diamond (BCD) po cenie około 2.6 PLN i w bardzo podobnej cenie kupiłem Kyber Network (KNC) oraz Kava (KAVA). Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę!

Spójrzcie tylko jakie zwroty z inwestycji wygenerowały te kryptowaluty w ostatnim czasie (pamiętając, że dosłownie kilka tygodni temu każda z nich kosztowała niecałe 3 PLN).

źródło: https://coinpaprika.com/pl/

     Dodatkowo w tym wpisie wspomniałem wam o ciekawym (z mojego punktu widzenia) projekcie Akropolis (Akro), który ma bardzo mały marketcap, ale spory potencjał do wzrostów. Zobaczcie jak radzi sobie w ostatnim czasie ten projekt.

źródło: https://coinpaprika.com/pl/


     Zwróćcie uwagę, że pomimo stagnacji ceny Bitcoina rynek DeFi w ostatnim czasie ekspolodował. Jest to początek hossy lub lokalna bańka, jakkolwiek by nie było to kryptowaluty z tego obszaru mają niesamowity potencjał do bardzo dużych wzrostów. Uważajcie jednak wchodząc teraz, bo coiny są dosyć mocno spompowane i może przytrafić się korekta. Moim zdaniem te wzrosty to dopiero początek, jeżeli spojrzymy w perspektywie kolejnych miesięcy i jest jeszcze sporo miejsca, żeby wygenerować ponadprzeciętne zwroty z inwestycji.

Jako ciekawostkę wrzucam aktualny wykres Puell Multiple, który opisywałem w tym miejscu. W 10-letniej historii Bitcoin wykres Puell Multiple schodził 4 razy w zielony obszar. Za każdym razem kiedy było wybicie z tego obszaru, a potem retest, Bitcoin wchodził w hossę. Teraz mamy dokładnie taką sytuację.

źródło:https://twitter.com/MMcrypto / https://twitter.com/glassnode

Okazji na rynku jest mnóstwo nawet, gdy cena Bitcoina idzie bokiem od kilku tygodni. Edukujcie się i podejmujcie jak najwięcej trafnych decyzji.

Jeżeli jesteś nowy i chcesz kupić swoje pierwsze kryptowaluty polecam zarejestrowanie się na polskiej giełdzie BitBay. Moim zdaniem jest to najlepsza i najprostsza w obsłudze giełda na sam początek (klikając w poniższy link masz pewność, że jest to faktycznie strona BitBay).


Jeśli chcesz mieć dostęp do setek kryptowalut i tokenów polecam zarejestrowanie się na giełdzie Binance. Jest to topowa giełda, gdzie setki projektów kupisz np. za Bitcoin czy Ethereum, ale także jest możliwość robienia zakupów za PLN.


Disclaimer:
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza